PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 609
ocen
6,0 10 1 29609
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

film jest jednym slowem porazka :( choc zabawne sa te muchy (lol2) hehe... gadaja zupelnie jak moj sasiad ;p;p;p

ocenił(a) film na 2
a_corleone

film oglądnęłam do końca, tylko ze względu na fajne teksty tych much :D
a tak poza tym, to film by się spodobał dzieciom do 10 roku życia... :/

bluevelvet90

czemu nie jestem duży ale film był spoko ja daje 8/10

ocenił(a) film na 6
a_corleone

po prostu wiedząc, że głos podkładają m.in. Tede i WSZ szykujecie się na jakiegoś "Shreka" czy coś w tym stylu, a to po prostu film FAMILYJNY- taki do wspólnego niedzielnego obiadku z rodziną...

ocenił(a) film na 2
kRis

wlasnie i jak na film familijny - sympatyczny calkiem ;)

ocenił(a) film na 2
a_corleone

Rzeczywiście, jedyny fajny akcent w tym filmie to muchy. Reszta, jest po prostu debilna. Dialogi poniżej jakiegokolwiek poziomu, a fabuła kompletnie żałosna. A to, że jest filmem familijnym nie znaczy, że ma bić głupotą na milę!

ocenił(a) film na 8
strawberryfield

Bardzo miła i fajna fabuła, bez strzelanin taka dla całej rodziny w komplecie. POLECAM ten film bo jest naprawdę w porządku. Wcale nie musi być dla małolatów dorośli też chcą się poczuć jak dzieci :P nie przesadzajcie już z tym wiekiem bo co z tego, że ktoś ma 50x lat a i tak zachowuje się jak dziecko... wszystko zależy od człowieka, więc takiego typu komenatarzy : "film dla dzieci", "film dla małolatów" nie biorę pod uwagę "palę kopyta" :P i jadę dalej !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones