PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 608
ocen
6,0 10 1 29608
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

Kurcze jak ten filmek wam sie nie podobał, to co wy za ludzie jesteście? Dla mnie film był lekki i przyjemny! Super sie oglądało!!!!

Jesli znacie jakies filmy na podobieństwo "Zebry z klasą" to bardzo proszę o podanie tytułów!

Noterek_2

Nie przepadam zbytnio za "bajkami"... mam 18 lat i powiedzmy wyrosłem z tego :D

ocenił(a) film na 1
McCoval

est to film przeznaczony dla bardzo małych dzieci z ograniczonymi horyzontami myśleniowymi. Jak można mówić że film jest dobry. To żenujące . Najgorsza produkcja, w historii światowej kinematografii.
soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami.
Obejrzujcie : Odyseję Kosmiczną 2001 albo Pancernik Potiomkin !!
Ten film to badziew kina familijnego. Teksty jak i gra aktorów są prymitywne i beznadziejne , dla osób z bardzo niskim poziomem IQ.
Nie rozumiem jak możecie nazywać ten film , dobrym filmem , chyba nie widzieliście lepszych. Już ow wiele mądrzejsze i inteligentniejsze są filmy o Zombich z lat 80 !!!

Jak ktoś może lubić film familijny w którym zakończenie jest wiadome a gra aktorów jak i teksty przeznaczone są dla małoletnich i niezbyt rozumnych młodych odbiorcach , wyvhowanych na np. filmach : Iniemamocni , Rybki z Ferajny czy Gdzie ejst Nemo ?.
Podsumuwójąc :
Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!
Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu są niezbyt inteligentne i mogą rozbawić co anjwyżej 5 letnie dzieci z wadogłowiem.
Fil oglądałem na kompie i po obejrzniu od razu usunąłem z Dsyku i zmarnowałem swój cenny czas a mogłem iść podlać kwiaty czy wyjść z psem.
Denerwujące jest przedstawienbei głównej postaci tak wyideliaowanej i złych jakoo niedobrych be !
JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA KLASY C !!!
Teksty użyte w tym filmie w czasie rozmowy bohaterów są bardzo mało inteligentne i bez przesłania , nic z nich nie wynika !!!
Ten film to totalny gniot !!!!
Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii używa się podwórkowych sformułowań co obniża jeszcze bardziej klasę filmu. Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.
Nie będe już nic pisał bo ten film jest po prostu obiektem śmiechu ( z filmu w sensie debilizmu ) !!!
Nie zobaczymy tu scen trwających powyżej 1 min, ponieważ prymitywy do których skierowana jest ta produkcja nie wytrzymają przed ekranem dłużej bo to dla nich za n8udne i wymagają tylkoa kcji typu RAmob 99.
Nie zobaczymy inteligentnych rozmów trwających dłużej niż 5 min. i uczących posługiwania się inteligentnie językitm tylko rozmowy trwające 1 min. tego tyup:
Ej koleś !
Czego
Super
Joł
Siara
Oł Baby !
Nie zobaczymy tu:
Dzień Dobry
Jaki ammy dziś dzień ?
Wiuęc tekst rozmów charakterysytczny dla społeczneśtwa polskiego marginesu.
Obniża to wartość języka.
Potem młodzież używa takich tekstów a film zamiast je oduczać to jeszcze to potęguje.
Film powinien być wyświetlany na najgorszych osiedlach dla debili!
WERDYKT JEDNOZNACZNY : TO NIE JES SZTUKA KINEMATOGRAFII TO PRODUKCJA KLASY Z

Zandarm

Jakbyś nie zauważył "prostaczku" to to samo napisałeś na tej samej stronie tylko w innym temacie (co świadczy o twoim niskim poziomie inteligencji...) nie będę tego po raz drugi powtarzać. Nie wiem po co wogólę komentuje twoje wypowiedzi... Chyba dlatego że nie znoszę głupoty, a ty jesteś jej idealnym przykładem

Dobra zmiana tematu. Znam dwa piękne filmy podobne do "Zebry..." Jeden to "Czarny Książe" na podst. książki pt "Mój Kary", jeżeli lubisz koniki to myślę że ci się spodoba. Ja (która kocham koniki) płakałam prawie prze cały film. A drugi film to "Niepokonany Seabiscuit" nie jestem pewna czy to imie się tak pisze ale ten filmik jest już baaaardzo podobny do "Zebry..." też koń, zawody, przegrana, a później wielki sukces. Również można się popłakać. Myślę że ci się mogą spodobać te filmy. Polecam. Naprawdę przecudowne.
Pozdrawiam Ewelina.

Zandarm

Mysle ze spokojnie mozna dzieciom puscic 'Pancernika Potiomkina' i na bank beda sie swietnie bawic. Potem mozemy im puscic 'Siodma pieczec' albo 'Dyskretny urok burzuazji'...

Pr0t0n

A zamiast wieczorynki "Martwicę mózgu".

Noterek_2

buhaha wyśil się dzieciaczku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones