PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 609
ocen
6,0 10 1 29609
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

Prymitywizm

ocenił(a) film na 1

est to film przeznaczony dla bardzo małych dzieci z ograniczonymi horyzontami myśleniowymi. Jak można mówić że film jest dobry. To żenujące . Najgorsza produkcja, w historii światowej kinematografii.
soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami.
Obejrzujcie : Odyseję Kosmiczną 2001 albo Pancernik Potiomkin !!
Ten film to badziew kina familijnego. Teksty jak i gra aktorów są prymitywne i beznadziejne , dla osób z bardzo niskim poziomem IQ.
Nie rozumiem jak możecie nazywać ten film , dobrym filmem , chyba nie widzieliście lepszych. Już ow wiele mądrzejsze i inteligentniejsze są filmy o Zombich z lat 80 !!!

Jak ktoś może lubić film familijny w którym zakończenie jest wiadome a gra aktorów jak i teksty przeznaczone są dla małoletnich i niezbyt rozumnych młodych odbiorcach , wyvhowanych na np. filmach : Iniemamocni , Rybki z Ferajny czy Gdzie ejst Nemo ?.
Podsumuwójąc :
Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!
Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu są niezbyt inteligentne i mogą rozbawić co anjwyżej 5 letnie dzieci z wadogłowiem.
Fil oglądałem na kompie i po obejrzniu od razu usunąłem z Dsyku i zmarnowałem swój cenny czas a mogłem iść podlać kwiaty czy wyjść z psem.
Denerwujące jest przedstawienbei głównej postaci tak wyideliaowanej i złych jakoo niedobrych be !
JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA KLASY C !!!
Teksty użyte w tym filmie w czasie rozmowy bohaterów są bardzo mało inteligentne i bez przesłania , nic z nich nie wynika !!!
Ten film to totalny gniot !!!!
Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii używa się podwórkowych sformułowań co obniża jeszcze bardziej klasę filmu. Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.
Nie będe już nic pisał bo ten film jest po prostu obiektem śmiechu ( z filmu w sensie debilizmu ) !!!
Nie zobaczymy tu scen trwających powyżej 1 min, ponieważ prymitywy do których skierowana jest ta produkcja nie wytrzymają przed ekranem dłużej bo to dla nich za n8udne i wymagają tylkoa kcji typu RAmob 99.
Nie zobaczymy inteligentnych rozmów trwających dłużej niż 5 min. i uczących posługiwania się inteligentnie językitm tylko rozmowy trwające 1 min. tego tyup:
Ej koleś !
Czego
Super
Joł
Siara
Oł Baby !
Nie zobaczymy tu:
Dzień Dobry
Jaki ammy dziś dzień ?
Wiuęc tekst rozmów charakterysytczny dla społeczneśtwa polskiego marginesu.
Obniża to wartość języka.
Potem młodzież używa takich tekstów a film zamiast je oduczać to jeszcze to potęguje.
Film powinien być wyświetlany na najgorszych osiedlach dla debili!
WERDYKT JEDNOZNACZNY : TO NIE JES SZTUKA KINEMATOGRAFII TO PRODUKCJA KLASY Z

Zandarm

Buachacha...!

Do wszystkich tematów o filmach dla dzieci wklepujesz ten sam tekst, panie "znaffco"? XD

ocenił(a) film na 1
Malakhai

Tak miłujmy się. Uprawiam kult ciała.....czego ty chcesz ? Jeżeli taka jest prawda to dlaczego mam jej nie powielać ? Czy to grzech ?

Zandarm

Grzechem jest powielanie "prawdy", która nie pasuje do danego tematu. Samochody mrugające oczkiem - jakoś nie uświadczyłem :P

ocenił(a) film na 1
Malakhai

W świetle słusznej idei nawet male pomylki sa niczym !!!!

Zandarm

Nie, nie - przez małe pomyłki całą "słuszność" i "prawdziwość" wypowiedzi szlag trafia. Tak jak tutaj - podejrzewam, żeś nawet tego filmu nie oglądał :P

ocenił(a) film na 1
Malakhai

Twoja pewnosc jest chwiejna

Zandarm

do psychiatry

R_E_B_E_L

Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.

JESTEM Z PATOLOGICZNEJ RODZINY BO ZDARZA MI SIĘ TAK POWIEDZIEĆ!!! ;(((

żałosne ;////

użytkownik usunięty
LegallyBrunette

Na podstawie powyższych wypowiedzi autora tego tematu jestem w stanie stwierdzić, że ma on bardzo wysokie IQ (które wcale pomocne przy współżyciu społecznym nie jest), jednocześnie ma niesamowicie "ograniczone horyzonty myśleniowe", ma kiepskie poczucie humoru, lub nie ma go wcale. A swojemu 3 letniemu dziecku na urodziny zapewne w najlepszym wypadku kupi kalkulator lub małego geniusza.

Do sedna... filmy dla dzieci nie mają prawa zawierać zawiłej fabuły (nie zrozumieją), skomplikowanych postaci (albo coś jest dobre, albo coś jest złe - a to po to, aby dziecko od najmłodszego uczyło się wzorców postępowania moralnego) a co do efektów specjalnych, to gratuluję pomysłowości.

Film jak to zwykła komedia familijna, ma: śmieszyć, uczyć i bawić... ten film właśnie to robi. Dziecko będzie miało jeszcze czas, aby zrozumieć że konie wyścigowe nie są w biało-czarne paski... albo czarno-białe? :)

Co do "prostackich jednostek", i "osób z niskim IQ" to wypowiem się tak: Kto jest tutaj prostacką jednostką, właśnie to udowadnia na publicznym forum... Być może i jesteś "mądrzejszy" od nas wszystkich, ale nadal pozostaniesz głupcem. Ja wiem ile wynosi moje IQ, i jestem pewien że ten film prostacki nie był, tak samo jak "Gdzie jest Nemo", "Rybki z ferajny" i co tam jeszcze wymieniłeś.

Film widziałem bardzo dawno temu, ale do tej pory śmieszą mnie niektóre sceny z filmu. Sam film arcydziełem nie był, ale nie wymagaj tego od produkcji która przeznaczona jest dla dzieci wieku 3-12. Oceniając film należy wczuć się w odbiorcę.

Może i masz wysoki IQ, ale bardzo przyziemne postrzeganie świata.

ocenił(a) film na 5
Zandarm

" JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA "

czyli idealna dla Ciebie, oglądaj może same takie i nie zmuszaj się więcej do "używania" szarych komórek, bo najnormalniej Ci to nie wychodzi..

ocenił(a) film na 5
BazZz

aa jeszcze jedno... zaciekawił mnie ten fragment :

Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!


po pierwsze -> GRA AKTORÓW ? to jest bajka facet..
po drugie -> scenariusz: czego się spodziewałeś po bajce ?
po trzecie -> efekty specjalne? ekhm.. to nie Alien vs Predator :/

no i najbardziej ciekawa dla mnie rzecz ...

jak z liczb 2/10 1/10 -1/10 udało Ci się wyciągnąć ogólną ocenę 0/10?

tutaj widzisz miałeś okazję użyć szarych komórek. Dlaczego tego nie zrobiłeś? :/

ocenił(a) film na 7
BazZz

Cytuję: "<< JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA >>

czyli idealna dla Ciebie, oglądaj może same takie i nie zmuszaj się więcej do "używania" szarych komórek, bo najnormalniej Ci to nie wychodzi.. "


Super riposta:) Gratuluję!

Zandarm

Ciekawe jakie ty masz IQ? Panie ąę ;| pffffiii
Bosh to ja chyba tesh jestem z patologicznej rodziny bo zdarza mi się powiedzieć "super"

ocenił(a) film na 1
aga11011991

Być może jesteś...

ocenił(a) film na 9
Zandarm

uważasz się za wielkiego znawce kina? a tak naprawdę jesteś tylko prymitywem w tym wielkim świecie. Żenada to Twój komentarz.
bez poważania
XYZ

ocenił(a) film na 1
bal0n

Kazdy ma prawo do swojej opinii. Ja napisalem swoją.

Tak uważam się za znawce kina, zaskoczona/y ?

Mam takie szczeście, że moja opinia jest bliska realnej ocenie tego "dzieła".

Wyciągnięcie takiej średniej nie miało mieć uzasadnienia matematycznego, ale bardziej dobitnie pokazać poziom tego gówna.

Dziekuje

użytkownik usunięty
Zandarm

Prawo do własnej opinii, to tylko złudne postrzeganie demokracji w której teoretycznie każdy ma prawo do własnego głosu. Jeśli twoja opinia jest szkodząca, lub po prostu zła jest tłumiona i oddalana w niepamięć.

Twoja opinia jest realną opinią sześćdziesięcio letniego faceta bez poczucia humoru, oglądającego bajkę dla dzieci i nierozumiejącego, że to coś nie jest dla niego...

ocenił(a) film na 1

Bla bla bla

Zandarm

Bla bla bla? A może raczej odpowiedz na zarzuty BazZza, bo w ich świetle
wychodzisz na głupka :)

ocenił(a) film na 1
R_E_B_E_L

Opowiadam na zarzut pierwszy, a moją odpowiedzią jest to, że nie zgadzam się z zarzutem drugim....pif paf

ocenił(a) film na 8
Zandarm

człowieku, jesteś śmieszny! do różnych tematów filmów dla dzieci wklejasz IDENTYCZNĄ opinię, kłócisz się z innymi i nawet odpowiedzieć na argumenty nie umiesz! weź ty zacznij do szkoły chodzić! nie masz racji i nie kłóc się już bo coraz bardziej się pogrążasz...

Zandarm

"soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami. "

skoro uważasz, że kazdy ma prawo do swojej opini jakim prawe obrażasz innych?

i gównem to możesz nazwać swoją kupę... chyba prawdziwego szmiru jeszcze nie widziałeś..naprawdę :|

ocenił(a) film na 6
Zandarm

tak kazdy ma prawo do wlasnej opini POD WARUNKIEM ze nie obraza innych
a ty obraziles : niepelnosprawne umyslowo dzieci , ludzi ktorym ten film sie podobal , rodziny ktorym nie wiedzie sie najlepiej itp.
plus :sam uzywasz wulgarnego jezyka , no chyba ze to byl idiom , bo ja jakos nigdy nie widzialam zeby gowno ktore wyszlo komus z tylka wygladalo jak film o zebrze !!!

Zandarm

Zważ, że posługiwanie się poprawną polszczyzną w tym filmie wywołałoby masowe wychodzenie ludzi z kina- kurwa, to ma być niezobowiązujący film familijny czy expose Tuska tudzież "Ojczyzna Polszczyzna" Miodka?

Mi się osobiście film podobał głównie za brak bzdurnych orędzi i wygłaszania elaboratów jakie miały miejsce w Shreku 3. Niedługie rozmowy, cięte dialogi między zwierzętami, dowcip sytuacyjny.

A propos słownika ortograficznego:

PODSUMOWÓJĄC...

Bez komentarza to pozostawię

Zandarm

niezmiernie "inteligentna" wypowiedz b. "inteligetnej" osoby o mało "inteligentnym" filmie... moze najwyzsza pora na wizyte u psychologa albo na przeczytanie książki pt. "Inteligentne" ...

co do tekstów typu te: "Ej koleś" to chyba każdy je słyszy wszędzie takie wyrażenia padają nie z patologicznych rodzin czy marginesu społecznego a od normalnych nastolatków i toi jest chyba dla każdego codziennośc takie cos słyszeć... a słowa: czego, super siara.. tez nie mówisz panie "wykwintne słówko'?

masz dziwny widok na świat i film... i chyba nie w twoim interesie lezy ocenianie osób a wrecz wyzywanie ich za to co uważają za dobre...
ja również uważam film za dobry te "mrugania" rozmowy zwierzat są ok zabawne..to jest film familijny taki jak wiekszość tego rodzaju filmów... a jak Ci przeszkadzaja anomalia panujące w tym filmie to b. mi przykro naprawdę... xD

Zandarm

Ile wypocin! Aż mnie oczy bolą! Aczkolwiek, muszę pShyznAć, rZe stAry mn!e rOzjebAłeŚŚś.! eEj.! dZieNks i wOglE kÓrd3 nO! mEga DziEEenks, bo mUwiSh, rZe słowNictwo z fILmÓ to PatoLogicZne jeST.! z PatoLogii cZyYLi kÓrde nOrmalnie... cZyli ja tEsh jestem z PatoLogii no.! aJjćĆ.! dZieNkS.! zAzwyczAj nAzywAjoM mNie pokEmonem, aLe ty Mianowałeś mNie na PatologIem.! DzieNks no|RRmalniE.! ajJć.! ;***

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Śmieszny jesteś, chyba tylko Ty masz takie nastawienie do tego filmu. Mnie najbardziej urzekł dubbing, Tede i WujekSamoZło odwalili kawał dobrej roboty! Jak dla mnie bardzo dobra komedia.

ab3

weźcie wyluzujcie... To spamer, prowokator, wklejający jedną i tę samą opinie na zasadzie ctrl C ctrl V... Mrugające oczami samochodziki? hmm chyba to się tyczyło filmu Auta;)

Szkoda czasu na takich kretynów:) On ma czelność pisać o słowniku ortograficznym... niech sam najpierw zacznie po polsku pisać.
Film dla 3-12 latków ma mieć akcje jak w Helikopter w ogniu, seks jak w Nagim Instynkcie, filozofię i psychologię, przemoc jak w Pile, efekty specjalne rodem z Avatara, gra aktorska najlepiej z Angeliną Jolie, język szekspirowski jak w Henryku V..... Aż nie chce mi się komentować tego Zandama... żal rzyć ściska, że takich kretynów ziemia rodzi....

Film dla dzieci, familijny ma być lekki, przyjemny, śmieszny, z barwnymi postaciami. Dzieci bawi gadające zwierzątko. Zresztą nie tylko dzieci, bo mnie np też, moich rodziców też. I gdy chce poprawić sobie humor i odmóżdżyć się sięgam po zebrę , albo Chichuauę lub świnkę:D

film 10/10 :)

Zandarm

Ja cię, ale znawca. To przecież film dla dzieci jest! BAJKA! Nie trzeba tego oceniać jako doskonały fim. Dzieci o tym nie myślą. I chyma sam masz wodogłowie, skoro to oglądałeś.

ocenił(a) film na 7
Zandarm

To jest produkcja DLA DZIECI i tak ją oceniajmy. Jak dzieci. Przykro mi tylko, że nie potrafisz w swym "dojrzałym" podejściu wcielić się w rolę dziecka dla którego "biegająca zebra" jest wzorem do pracy nad sobą. Nawet krytycy filmowi ocenili ten "film" wysoko. Ja również, i pokażę go swoim dzieciom, bo moim zdaniem jest to dobry film dla dzieci.

ocenił(a) film na 6
Zandarm

e, koleś,jarzysz ten film? :D

użytkownik usunięty
Zandarm

...zamiast pisania tego poleciłbym skorzystać z usług dobrego lekarza psychiatry

Ale Wy się dajecie łatwo w chuja zrobić...

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Ty jakiś upośledzony jesteś ?

użytkownik usunięty
Zandarm

O jejku -nie napinaj się tak:)))To jest jedna z fajniejszych bajek dla dzieci, jeszcze nie raz puszczę ją swojemu synkowi:)Czego można wymagać od bajki?Efekty specjalne ?Po jaką ci cholerę wymagasz efektów specjalnych w bajce, ty chyba gatunki pomyliłeś.Ludzie mnie jeszcze nie raz zadziwią...jakie ty masz IQ. ????Bo mądrością i wyczuciem się tu nie wykazałeś.

ocenił(a) film na 5
Zandarm

O cholera, nie sądziłem że w 2005 istniały już trolle internetowe! Być może wyprzedziłeś swój czas! Szacun, stary!

ocenił(a) film na 10
Bernierdh

No cóż, w końcu dzisiejsze trolle raczej nie pojawiły się z nikąd, zawsze byli tacy ludzi, po prostu od kiedy pojawił się internet nareszcie mają gdzie trollować na szerszą skalę! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones