PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 608
ocen
6,0 10 1 29608
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

Myślę, że dobry to sprawiedliwa ocena.Myślę, że znaczący w historii kina to on będzie w kategorii familijny.Ten Pasio jest taki uroczy.Ja sama lubię zwierzęta i obejrzałam, bo polecił mi znajomy.Muszę przyznać, że jest całkiem niezły.Moim zdaniem ta zebra, to nie dosłownie, że to o zebrę chodzi, tylko reżyser chciał pokazać za pomocą zwierzęcych symboli,
odcienie ludzkich charakterów.Tak bywa w większości filmów tego typu, jednak najczęściej w filmach animowanych.Oceniam 7\10 ale raczej 8\10.
Względem poprawy mojej oceny tej produkcji,jest to, że pokazane tam zostały także rewelacyjnie, zachowania ludzi, bez udziału zwierząt.
Poprzez bardzo dobrze ucharakteryzowanych aktorów, według mnie.Polecam tym, którzy lubią tego typu familijne animacje o ludziach i zwierzętach.
Ja wyciągam z tego filmu przesłanie,iż nie można się poddawać, warto marzyć i dążyć do celu, a nasze najskrytsze marzenia się spełnią.W rzeczywistości zebra nie mogłaby wystartować w takim wyścigu dla koni, ale to właśnie taka bajka z the best przesłaniem.Pasio się nie poddał i wygrał wyścig, choć wydawało się to "niemożliwe".Taki przyjemny film dal dzieci i całej rodziny.Jednak polski dubbing, fu-ochyda!Lepiej obejrzeć z lektorem lub po angielsku i uczyć się jednocześnie tego języka, domyślając się o co chodzi bohaterom, wystarczy tylko patrzeć, co się dzieje w akcji filmu.Muchy bardzo śmieszne i myślę, że wszyscy bohaterowie odegrali tutaj świetne role!Pozdrawiam i życzę użytkownikom pięknych wakacji;-).

Tropicielka

Zwróćcie również uwagę na miłość ojca do swojej córki Channing, to przedstawienie w tym filmie postępowania prawdziwego ojca w stosunku do dzieci,którymi się opiekuje.Nawet jeśli popełnił błąd starał się zrozumieć córkę, dlaczego ona tego właśnie chce i zawsze był gotów przybyć jej z pomocą i zawsze wspierać ją na duchu.

Tropicielka

Niechcący obok słowa "Familijnych", wpisałam "animacji".Miałam na myśli
lubujących się w filmach familijnych.

Tropicielka

obok familijnych niechcący wpisałam animacje.Nie miałam na myśli animacji,tylko familijnych.

Tropicielka

Coś się opóżniło podczas wysyłania postu i niechcący wysłałam dwa razy z tym samym objaśnieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones