PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 609
ocen
6,0 10 1 29609
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

Jeżeli jesteś małym dzieckiem- warto obejrzeć, w innym przypadku- szkoda czasu.

marek_op

Chociaż filmu nie widziałam domyśliłam się że to kolejna bajeczka. Chociaż z mojej szkoły jest organizowane wyjście na ten flilm mnie jakoś nie zainteresował.

użytkownik usunięty
Ataga_2

No bo tematyka jest bardzo, ze tak powiem bajeczna z happy endem... Ja bylam z moja 6 letnia siostrzyczka i jej sie bardzo podobalo, ja przy tym tez sie usmialam do lez, mimo, ze mam 20 lat... nie klasyfikowalabym tak, ze film jest tylko dla dzieci... czasem takie filmy tez sa potrzebne dla doroslych zeby oderwac sie od spraw zycia codziennego i rozerwac. Powiedzmy sobie szczrze, nie codziennie musimy ogladac filmy psychologiczne:). Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 1

est to film przeznaczony dla bardzo małych dzieci z ograniczonymi horyzontami myśleniowymi. Jak można mówić że film jest dobry. To żenujące . Najgorsza produkcja, w historii światowej kinematografii.
soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami.
Obejrzujcie : Odyseję Kosmiczną 2001 albo Pancernik Potiomkin !!
Ten film to badziew kina familijnego. Teksty jak i gra aktorów są prymitywne i beznadziejne , dla osób z bardzo niskim poziomem IQ.
Nie rozumiem jak możecie nazywać ten film , dobrym filmem , chyba nie widzieliście lepszych. Już ow wiele mądrzejsze i inteligentniejsze są filmy o Zombich z lat 80 !!!

Jak ktoś może lubić film familijny w którym zakończenie jest wiadome a gra aktorów jak i teksty przeznaczone są dla małoletnich i niezbyt rozumnych młodych odbiorcach , wyvhowanych na np. filmach : Iniemamocni , Rybki z Ferajny czy Gdzie ejst Nemo ?.
Podsumuwójąc :
Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!
Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu są niezbyt inteligentne i mogą rozbawić co anjwyżej 5 letnie dzieci z wadogłowiem.
Fil oglądałem na kompie i po obejrzniu od razu usunąłem z Dsyku i zmarnowałem swój cenny czas a mogłem iść podlać kwiaty czy wyjść z psem.
Denerwujące jest przedstawienbei głównej postaci tak wyideliaowanej i złych jakoo niedobrych be !
JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA KLASY C !!!
Teksty użyte w tym filmie w czasie rozmowy bohaterów są bardzo mało inteligentne i bez przesłania , nic z nich nie wynika !!!
Ten film to totalny gniot !!!!
Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii używa się podwórkowych sformułowań co obniża jeszcze bardziej klasę filmu. Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.
Nie będe już nic pisał bo ten film jest po prostu obiektem śmiechu ( z filmu w sensie debilizmu ) !!!
Nie zobaczymy tu scen trwających powyżej 1 min, ponieważ prymitywy do których skierowana jest ta produkcja nie wytrzymają przed ekranem dłużej bo to dla nich za n8udne i wymagają tylkoa kcji typu RAmob 99.
Nie zobaczymy inteligentnych rozmów trwających dłużej niż 5 min. i uczących posługiwania się inteligentnie językitm tylko rozmowy trwające 1 min. tego tyup:
Ej koleś !
Czego
Super
Joł
Siara
Oł Baby !
Nie zobaczymy tu:
Dzień Dobry
Jaki ammy dziś dzień ?
Wiuęc tekst rozmów charakterysytczny dla społeczneśtwa polskiego marginesu.
Obniża to wartość języka.
Potem młodzież używa takich tekstów a film zamiast je oduczać to jeszcze to potęguje.
Film powinien być wyświetlany na najgorszych osiedlach dla debili!
WERDYKT JEDNOZNACZNY : TO NIE JES SZTUKA KINEMATOGRAFII TO PRODUKCJA KLASY Z

Zandarm

Kto ma ograniczone horyzonty, to jego sparawa (czyli ty, przykro mi ale to prawda) tak wogóle to każdy ma inny gust więc odwal się od tych komu ten film się podobał, z tego co czytam z twojej wypowiedzi to film w sam raz dla ciebie!! Chociaż chyba nawet nie... Przeżuć się na te bajeczki co lecą na TVP1 z samego rana np. Domisie, Jedyneczka, Budzik... Aha no i na 2 lecą Teletubisie!! Prawda że fajnie?? Nareszcze będziesz mił co oglądać! Kolejną durną i łatwą produkcją klasy Z jesteś ty co widać po wypowiedziach!!!!!!!
Nie pozdrawiam bo po co?? I tak mam wątpliwości czy coś z tego do ciebie dotarło!

Christinka

Hmm... Uważam Żandarmie że każdy ma swoje zaiteresowania i każdy lubi inne filmy..dla mnie takie filmy typu właśnie Zebra z klasą jest fajne a te teksty są po to żeby rozbawić ludzi i moim zdaniem ludzie nie używają takiego słownictwa z filmu bo to zależy od ich towarzystwa ... jeżeli twoi przyjaciele mówią Siema to ty się od nich tym zarazisz i tez zaczniesz tak mówić .. wiec nie wiem co ci nie pasuje..zastanów sie nad tym bo kazdy lubi inne filmy !!!

Ataga_2

Hmm paradoks, chociaż jestes w wieku pewnie gimnazjalnym bądz szkoły podstawowej na co wskazuje że w szkole chodzicie do kina to uważasz że bajki są fe, badz akurat że ten film to bajeczka. Dziewczyno mam tyle lat że nawet mi juz powoli ogladanie bajek nie przystoji, ale gdy pojawia się nowa bajka w kinach czy na dvd nieomieszkam nie zobaczyc, a Zebra z Klasa dlamnie jest filmem super, z dużą dawka humoru.

A wy wszyscy przeciwinicy bajek, pewnie uważaja że skoro ogladaja firmy Almodovara czy innych "wielkich" twórców to już sa "KIMŚ" a to gówno prawda, bo tak samo Scorsese czy Tarantino robią gnioty że aż boli, m.in Oliver Stone i jego "wielki" Alexander czy Królestwo Niebieskie Sccota :-)
Moim zdaniem Zebre z klasa powinien zobaczyc kazdy kto w kinie szuka rozrywki, odpoczynku a nie tylko pieprzenia o ambicjach, problemach - nie podporzadkumy sie modzie na kulture ...

marek_op

A mi się podobał ! Każdy ma inny gust ! Śmieszny filmik ;) ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones