PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030197}
6,2 1 463
oceny
6,2 10 1 1463
Flamin' Hot: Smak sukcesu
powrót do forum filmu Flamin' Hot: Smak sukcesu

Bo ja to jestem Polakiem i smakują mi tylko polskie potrawy!
Schabowy z kapustą i młode ziemniaki.
A na pierwsze to rosół z makaronem.
A nie jakieś kurła głakamole polane salsą, czy jakieś inne buritosy!
Bo ja mam polski żołądek i zamiast gorącej tequili wolę zimną, czystą polską wódkę!
A i fasolę uwielbiam - najlepiej taką po bretońsku - mniam!
A nie taką meksykańską, co z garła robi jesień średniowiecza! ;)
Ale sam film jest przedni - oglądajcie, a nie pożałujecie! ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Hahahaha - widzę że Kotlecik w formie.Fasolka po Bretońsku - mniam,mniam,pychotka.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Pewnie nie dasz wiary, ale... właśnie sobie taką fasolkę siorbię z miseczki! ;)))
I to taki prawdziwy polski, domowy "Jasiek" a nie jakaś zagraniczna drobnica z puszki w chemicznym sosie, tylko z pomidorków, co mi urosły w ogródku! ;)))
Ależ to jest pyszne! ;)))
Pozdrawiam! ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Haha, wszedłem zobaczyć forum filmu, bo ostatnio w Żabce puścili serię Flamin Hot i przyznam, że smak jest żrący i nie nadaje się na dłuższą metę do spożycia. A komentarz piszę bo wczoraj na obiad była ... fasolka po bretońsku :D

ocenił(a) film na 7
aanonn

Czyli spełniasz wszystkie warunki żeby... wstąpić do mojej bandy! ;)
Jakby coś, to zaproszenie wysłane ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Ba! Ja też z tych tradycyjnych polskich żarć. Zapro przyjęte. Szkoda że nie można słać priv, w razie co będę zamieszczał komentarze po ocenionym filmie ;)

ocenił(a) film na 7
aanonn

O Kutwa!
Ty to chyba jesteś jakiś... (nie)normalny! ;)
Coś czuję, że będzie zabawa w komentarzach - ja też tak robię ;)
Teraz już zresztą sam możesz się przekonać ;)
Do miłego!

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Poniekąd jestem niestonowanym ekscentrykiem :p Komentarze zamieszczam jednak rzadko, ale tutaj musiałem zareagować, bo jestem żarłok nowych smaków chipsów. A że priv skasowane, to będziemy publicznie pisać ;)

ocenił(a) film na 7
aanonn

Ja to już mam siwe włosy i rozmaitych zwyrodnialców w internetach już poznałem.
Ale... nałogowego i fachowego... pożeracza czipsów to dopiero pierwszy raz! ;)
Tak cipowiem bo jestem pod lekkim wrażeniem! ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Na ogół nowe smaki i tak się nie przyjmują. Flamingi Cheetos w Europie na pewno by się nie przyjęły, ale za to Laysy są ok. Naciosów nie lubię, to nie kupowałem. Ogólnie w skład tych chrupek wchodzi glutaminian, stąd są uzależniające i dlatego zapewne Meksyki to kupują. Teraz technologia żywności poszła do przodu i szanujące się firmy wyeliminowały to świństwo ze składu.

ocenił(a) film na 4
aanonn

Dobrze wiedzieć, ale ten smak jest naprawdę niezły i jak ktoś lubi ostre klimaty to w sumie każdy kto próbował chwali. Cheetosy czemu mają nie przejść? W tej formie która jest u nas to raczej jak ostre Maczugi, a te też mają spory fanbase u nas już ponad 20 lat. Szkoda tylko, źe film taki oklepany do bólu, ale tam się za reżyserię wzięła osoba bez pojęcia to takie efekty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones