PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87657}

Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

Children of the Corn 666: Isaac's Return
4,0 1 291
ocen
4,0 10 1 1291
Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca
powrót do forum filmu Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

Najstraszniejsze jest to, ze film ten zobaczylem dopiero teraz - po tylu latach. Wczesniej zakonczylem serie na 2 czesci i nie specjalnie interesowala mnie kolejna. A tu tala niespodzianka - sam nie wiem jak ale zobaczylem czesc 6. Coż: emocje jak na grzybach, irracjonalne zachowania bohaterki (podczas ucieczki najlepiej odpoczywa się na środku drogi) całkowicie przewidywalna fabuła. Ujecia wywolujace uśmiech na twarzy, klimatu brak, bełkot przepowiedni. Ech, polecam w ramach relaksu powyrywać betonowe płyty z budowy - spędzicie lepiej czas. Są inne, tak złe - że aż dobre horrory, ten jest natomiast tak zły, że aż tragiczny.

ocenił(a) film na 1
bardzoznanyczlowiek

Skoro tak zły, że aż tragiczny, to skąd aż trzy punkty?

ocenił(a) film na 1
Shiloh

No i tu mnie masz, bo zapomniałem zmienić punktacji. Chciałem 1 a wyszło przypadkiem 3. Dzięki za przypomnienie.

ocenił(a) film na 3
bardzoznanyczlowiek

"Emocje jak na grzybach" ahahaha dobry tekst! 1. i 2. część warte uwagi, ale ŻEBY NIE BYŁO obejrzałam wszystkie kolejne... to już nie to samo, nie ten klimat i emocje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones